آزادی ۲۷۰ زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان مرکزی در سالجاری

آزادی ۲۷۰ زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان مرکزی در سالجاری

مدير نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از آزادی ۲۷۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان در سال جاری خبر داد.


«محمدحسن حسین بیگی» با اعلام این خبرگفت: هزینه آزادی این ۲۷۰ زندانی از محل منابع مالی ستاد دیه استان وکشور، پرداخت تسهیلات از طریق بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و منابع مربوط به صندوق خسارت های بدنی و بیمه ۵۰ میلیارد ریال بوده است .
مدير نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزیدر تکمیل این خبر افزود : پیگیری های مکرر در خصوص رسیدگی به وضعیت زندانیان جرایم غیر عمد بصورت روزانه در حال انجام بوده و در سال ۹۶ ، ۵۰ مورد برنامه بازدید و حضور در کلیه زندانهای استان جهت رصد وضعیت این گروه از زندانیان انجام شده است .
به گفته حسین بیگی همچنین در سال ۹۶ تعداد ۲۷ جلسه هیئت امنای ستاد دیه استان با حضور رئیس کل دادگستری و اعضای این هیئت تشکیل وپرونده متقاضیان مورد بررسی قرار گرفته است و در حال حاضر هیچگونه پرونده بلاتکلیف زندانیان جرایم غیر عمد در زندانهای استان و ستاد دیه وجود ندارد .
وی در پایان با اشاره به وجود ۱۹۵ زندانی جرایم غیر عمد واجد شرایط در زندانهای استان از مردم خیر و نوعدوست استان مرکزی خواست تا در آستانه سال جدید به منظور آزاد سازی زندانیان این افراد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران و شماره حساب ۶۰۲۰۰۶ نزد بانک کشاورزی واریز نمایندو زمینه حضور زندانیان جرایم غیر عمد را در کنار خانواده خود با آغاز سال نو فراهم نمایند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*