آزادی ۳ زندانی کانون اصلاح و تربیت اراک با کمک خیرین

آزادی ۳ زندانی کانون اصلاح و تربیت اراک با کمک خیرین

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت شهرستان اراک با کمک خیرین نیک اندیش استان و در آستانه سال جدید تعداد ۳ نفر از زندانیان این کانون آزاد شده و به کانون گرم خانواده بازگشتند .


به گفته مسن آبادی رئیس کانون اصلاح و تربیت اراک یک نفر از این زندانیان به خاطر ۷۳۰ میلیون ریال بدهی دیه در کانون به سر میبرد که با گذشت ۶۶۰ میلیون ریالی شاکی پرونده و کمک ۷۰ میلیون ریالی یک فرد خیر از کانون آزاد شد.
به گفته مسن آبادی دیگر زندانی این کانون که به خاطر ۷۰ میلیون ریال بدهی دیه تحمل کیفر می نمود با رضایت ۳۸ میلیون ریالی شاکی و پرداخت ۲۲ میلیون ریال توسط خیرین و ۱۰ میلیون ریال باقیمانده توسط بستگان زندانی زمینه آزادی وی فراهم شد .
اعظم مسن آبادی در تکمیل این خبر گفت یک زندانی دیگر که به خاطر ۳۷ میلیون ریال بدهی تحمل کیفر مینمود با کمک ۱۷ میلیون ریالی خیر و گذشت مابقی بدهی توسط شاکی از کانون آزاد شد .
رئیس کانون اصلاح و تربیت اراک در پایان ضمن تقدیر از نیت خدا پسندانه خیرین نیک اندیش ابراز امیدواری کرد این زندانیان آزاد شده که پس از آزادی در مسیر زندگی سلامت اجتماعی قرار گرفته اند قدر شناس نیات انسانی این افراد خیر باشند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*