آزادی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان مرکزی

آزادی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان مرکزی
مدير نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از رهایی ۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان شمال ۱ زن و ۳۹ مرد در ۳ ماهه ابتدای سال جاری سال جاری تاکنون خبر داد.


«محمدحسن حسین بیگی» با اعلام این خبرگفت: مبلغ کل بدهی این مددجویان که شامل جرایم غیر عمدی دیه، مهریه ، نفقه و بدهی مالی غیر کلاهبرداری بوده است ۶۸ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ ۵۱ میلیارد ریال گذشت شکات بوده است .
به گفته حسین بیگی در سال جاری میزان تعهدات نقدی خیرین استان در جشنهای گلریزان مبلغ ۲۷ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال بوده که تاکنون از نظر میزان واریزی ۹۷ درصد تعهدات نقدی و چک محقق و به حساب ستاد دیه واریزگردیده است .

به گفته مدير نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از ابتدای سال جاری تاکنون ۵ جلسه هیئت اجرایی جهت بررسی پرونده زندانیان واجد شرایط به ریاست رئیس کل دادگستری استان تشکیل و ۱۸ مورد نیز مراجعه حضور به زندانها جهت تشکیل پرونده و پیگیری مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد استان انجام شده است .
وی در پایان ضمن اعلام این خبر که در حال حاضر تعداد ۲۱۰ نفر از محکومین جرایم غیر عمد محکومیتهای تصادف و دیه ، مهریه و نفقه، بدهی مالی غیر کلاهبرداری و… در زندانهای استان منتظر کمکهای خیرین هستند ، از مردم خیر و نوعدوست استان مرکزی خواست به منظور آزاد سازی زندانیان این افراد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ به شماره کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران واریز نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*