آغاز عملیات احداث بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش

آغاز عملیات احداث بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش

کلنگ احداث بازداشتگاه ۱۵۰نفره شهرستان تفرش با حضور رئیس کل دادگستری، مدیر کل زندانهای استان،فرماندار ، رئیس دادگستری و دیگر مسئولین اجرایی شهرستان به زمین زده شد.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی عبدالهی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در این مراسم با اشاره به ضرورت استفاده صحیح از فضا ها و امکانات موجود  ابراز امیدواری کرد با احداث این بازداشتگاه مشکلات آسیب های خانواده زندانیان ، تراکم جمعیت و طبقه بندی زندان فعلی شهرستان به منظور تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی و بازگشت سلامت زندانیان به جامعه مرتفع گردد .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز در این مراسم گفت : با توجه به کمبود فضای مناسب و ضرورت توجه به مسائل  اسکان استاندارد و اصلاحی و  تربیتی مددجویان زندان تفرش با کمک مسئولین شهرستان زمینه تحققکلیه اقدامات لازم جهت احداث این بند ۱۵۰نفره فراهم گردید .
فلاحتی مطلق در این خصوص گفت این طرح با زیر بنای مفید ۱۵۰۰ متر مربع شامل فضای های مورد نیاز اعم از بند ، اماکن و سرویسهای بهداشتی، فضا های ورزشی، کلاسهای آموزشی ، بخش اداری و … با ظرفیت ۱۵۰ نفر احداث خواهد شد.
مدیر کل زندانهای استان مرکزی در پایان استفاده از ظرفیتهای اعتباری ، زیر ساختی و مالی و ظرفیتهای ارزشمند موجود با توجه به محدودیت منابع مالی در جهت ارتقاء وضعیت سرانه زندانهای استان با هدف افزایش امکانات و منابع مورد نیاز به منظور فراهم نمودن زمینه سلامت جسمی و اجتماعی آنها در وضع موجود  را مورد تأکید قرار داد .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*