آغاز عملیات احداث بند ۲۵۰ نفره زندان شهرستان دلیجان

آغاز عملیات احداث بند ۲۵۰ نفره زندان شهرستان دلیجان

کلنگ احداث بند ۲۵۰ نفره زندان شهرستان دلیجان با حضور رئیس کل دادگستری، مدیر کل زندانهای استان ، امام جمعه ، فرماندار ، رئیس دادگستری و دادستان و دیگر مسئولین اجرایی شهرستان به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی عبدالهی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در این مراسم با اشاره به ضرورت استفاده صحیح از فضا ها و امکانات موجود در راستای اصلاح و تربیت مجرمین ابراز امیدواری کرد با توجه به پیشینه درخشان و تجربه های موفق مدیر کل زندانهای استان در اجرای طرحهای عمرانی در یک ساله گذشته با  احداث این بند مشکلات تراکم جمعیت و طبقه بندی زندان به منظور تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی و بازگشت سلامت زندانیان به جامعه مرتفع گردد .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز در این مراسم گفت : با توجه به کمبود فضای ورزشی مناسب و استاندارد و ضرورت توجه به مسائل ورزشی و تربیتی مددجویان زندان دلیجان زمینه لازم جهت احداث این بند ۲۵۰ نفره فراهم گردید .
فلاحتی مطلق در این خصوص گفت این طرح با زیر بنای مفید ۱۰۰۰ متر مربع در دو طبقه شامل فضای های مورد نیاز اعم از بند ، اماکن و سرویسهای بهداشتی کلاسهای آموزشی ، بخش اداری و … با ظرفیت ۲۵۰ نفر احداث خواهد شد.
مدیر کل زندانهای استان مرکزی در پایان استفاده از ظرفیتهای اعتباری ، زیر ساختی و مالی و ظرفیتهای ارزشمند موجود را با توجه به محدودیت منابع مالی در شرایط حاضر در جهت ارتقاء وضعیت موجود زندانهای استان با هدف افزایش امکانات و منابع مورد نیاز جهت اجرا و تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی زندانیان و فراهم نمودن زمینه سلامت جسمی و اجتماعی آنها را یکی از راه کارهای مهم و گره گشا در وضع موجود عنوان نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*