آغاز عملیات احداث  سوله چند منظوره فرهنگی آموزشی زندان مرکزی اراک

آغاز عملیات احداث سوله چند منظوره فرهنگی آموزشی زندان مرکزی اراک

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی با حضور رئیس کل دادگستری  و مدیر کل زندانهای این استان پروژه احداث سوله چند منظوره زندان مرکزی اراک  آغاز شد .

عبدالهی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در این مراسم با اشاره به اقدامات عمرانی گسترده طی دو سال گذشته در مجموعه زندانهای استان  و تقدیر از تلاش شبانه روزی و اثر بخش این مجموعه در به ثمر نشستن کلیه طرح های اجرایی در کمترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب ابراز امیدواری کرد با احداث این پروژه نیز مشکلات فضای فیزیکی اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی به منظور تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی و بازگشت سلامت زندانیان به جامعه مرتفع گردد .

فلاحتی مطلق  مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز  با اشاره به ضرورت توسعه فضاها و امکانات موجود در حوزه فرهنگی و آموزشی در راستای تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها و کاهش مشکلات ارائه خدمات گفت: عملیات احداث سوله چند منظوره فرهنگی آموزشی زندان مرکزی اراک به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع آغاز شد .

مدیر کل زندانهای استان مرکزی با حضور در عملیات شروع نصب سازه فلزی این پروژه بر ضرورت سرعت بخشیدن به ادامه روند اجرای طرح  در حداقل زمان ممکن  با کیفیت مطلوب تاکید نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*