آغاز عملیات سقف ریزی بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش

آغاز عملیات سقف ریزی بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش

عملیات بتن ریزی سقف بازداشتگاه ۲۵۰ نفره شهرستان تفرش با حضور امام جمعه و رئیس کل دادگستری این شهرستان و همچنین مدیر کل زندانهای استان آغاز شد.


امام جمعه شهرستان تفرش در بازدید از پروژه بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش شامل ساختمان خوابگاه زندانیان و دیگر بخشهای جانبی آن با تقدیر از فضا و امکانات ایجاد شده در جهت توسعه برنامه های فرهنگی ، تربیتی ، آموزشی ، اشتغال ، حرفه آموزی و … زندانیان و اشاره به وضعیت نامطلوب زندان قدیم این شهرستان ابراز امید واری کر د با راه اندازی این پروژه در آینده نزدیک مشکلات موجود زندانیان شهرستان  تفرش وخانواده آنها مرتفع گردد.
رئیس دادگستری شهرستان تفرش نیز ضمن تقدیراز اقدامات انجام شده و سرعت عمل بالا در پیشرفت پروژه از نظر کمی و کیفی ابراز امیدواری کرد با پیگیری مداوم و شبانه روزی مدیر کل و مجموعه زندانهای استان که عامل اصلی تحقق این مهم بوده و با توجه به ضرورت توسعه فضای نگهداری استاندارد زندانیان مطابق با حقوق شهروندی و کرامت انسانی و . .. در کمترین زمان ممکن این پروژه به بهره براری برسد .
فلاحتی مطلق مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز گفت: این طرح با زیر بنای مفید ۱۵۰۰ متر مربع شامل فضای های مورد نیاز اعم از بند، اماکن و سرویسهای بهداشتی، فضا های ورزشی، کلاسهای آموزشی، بخش اداری و… با ظرفیت ۲۵۰ نفر در حال احداث بوده که طی کمتر از  سه ماه ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*