ارتقاء امنیت اولویت اصلی تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی

ارتقاء امنیت اولویت اصلی تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه شورای اداری زندانهای استان با حضور روسای ستادی و زندانهای این استان در سالن جلسات زندان شهرستان ساوه تشکیل شد.


در این جلسه پس از پیگیری مصوبات جلسه قبلی این شورا و همچنین ارائه گزارش و بیان مسائل و مشکلات توسط روسای زندانهای تابعه و روسای ستادی استان مرکزی رئیس اداره فرهنگی و فرمانده یگان حفاظت اداره کل به ارائه گزارش عملکرد حوزه روحانیون و سربازان وظیفه زندانهای استان در سال جاری پرداختند.
در ادامه مديركل زندانهای این استان ضمن تسلیت فقدانحضرت آیت ا… هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت و رئیس سابق دستگاه قضایی  و اشاره به خدمات ارزنده ایشان در دستگاه قضا در مدت تصدی ریاست گفت : عقبه همه امور و کارهایی که با نیت خیر و عزم خدمت به مردم انجام پذیرد ماندگار و موجب رضایت خداوند خواهد بود.
فلاحتی مطلق در ادامه با تشریح بخشی از اقدامات انجام شده در زندان ساوه وتقدیر از رئیس و کارکنان این مجموعه ضرورت و شرط اولیه تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی مورد نظر سازمان زندانها را ایجاد امنیت پایدار و آرامش در زندانها عنوان نمود .
رئیس شورای اداری زندانهای استان مرکزی همچنین با اشاره به ضرورت وفاق و همدلی در مجموعه زندانهای استان در جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف جاری از کلیه اقدامات ارزنده و نتایج مطلوب حاصل شده در کلیه زندانهای استان که نتیجه تلاش شبانه روزی کلیه کارکنان مجموعه بوده است تقدیر نمود.

در ادامه این جلسه درخصوص مواردی همچون بیمه درمانی زندانیان ، توجه به حل مشکلات احتمالی سربازان وظیفه ، پیگیری احداث مرکز نگهداری زندانیان جرایم مواد مخدر در شهرستان ساوه ، توسعه اشتغال زندانیان و رفع برخی مشکلات موجود زندانها بحث و تبادل نظر به عمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*