افزایش تعامل دستگاه های اجرایی با هدف ارتقاء وضع موجود

افزایش تعامل دستگاه های اجرایی با هدف ارتقاء وضع موجود

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی هفتمین و آخرین جلسه شورای اداری زندانهای استان در سال جاری با حضور روسای ستادی و زندانهای این استان در سالن جلسات این اداره کل  برگزار شد.

در این جلسه ابتدا پس از پیگیری مصوبات جلسه قبلی این شورا و همچنین ارائه گزارش و بیان مسائل و مشکلات توسط روسای زندانهای تابعه و روسای ستادی اداره کل، مديركل زندانهای استان ضمن ابلاغ پیام تشکر رئیس سازمان زندانها از یک سال تلاش و پیگیری مداوم شبانه روزی مجموعه کارکنان زندانهای استان و تبریک پیشاپیش سال جدید ابراز امیدواری کرد آغاز سال ۹۷ همراه با توفیقات بیشتر در انجام امور محوله باشد .
رئیس شورای اداری زندانهای استان مرکزی با تشریح جایگاه والای انسان به عنوان خلیفه خداوند روی زمین و ضروت توجه به شناخت و درک فلسفه خلقت و وجود مطلق خداوند تزکیه نفس و توجه به خودسازی و خود آگاهی ، خدمت به مخاطبان آسیب پذیر و آسیب دیده اداره کل زندانها خصوصا خانواده آنها را مورد تاکید قرار داد .
وی در ادامه در این خصوص گفت : خانواده زندانیان به عنوان قشری در معرض آسیب نیازمند توجه خاص و مساعدت بوده و کلیه مجموعه ها و نهادهای حمایتی در حد ظرفیت و امکانات موجود لازم است به آنها کمک کنند .
علی عباس فلاحتی مطلق ضمن تقدیر از نتایج و بازخوردهای مهم اقدامات حوزه های اجرایی زندانهای استان و ثمرات ارزشمند این برنامه ها در مسیر احیای انسانهای به خطا رفته طی سال ۱۳۹۶ افزایش تعامل سازنده با دستگاه های اجرایی استان در سال پیش رو با هدف ارتقاء وضع موجود را مورد تاکید قرار داد وافزود : این تعاملات زمینه بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیتها و امکانات موجود دستگا ه های مرتبط با حوزه کاری زندانها را فراهم نموده و نتیجه مستقیم آن کاهش هزینه های جاری خواهد بود .
وی در پایان با اشاره به نزدیکی تعطیلات سال جدید بازبینی کلیه برنامه های اجرایی و توجه به ساختارهای امنیتی و دستورالعمل های اجرایی این ایام را مورد تاکید ویژه قرار داد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*