امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با حوزه های علمیه استان

 به منظور ارتقاء سطح  برنامه های  مذهبی و قرآنی زندانهای استان مرکزی  و در راستای بازدهی و تحقق هر چه بهتر اهداف اصلاحی و تربیتی زندانیان و توسعه برنامه های فرهنگی و اعتقادی تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل زندانها و مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان مرکزی به امضاء رسید .

آیت ا… کاظم سپاسی آشتیانی مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی  در دیدار با سرپرست زندانها که در محل مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد توجه به امر اصلاح و تربیت هنجار شکنان جامعه را ارزشی بزرگ و افتخاری ارزشمند برای شیوه زندانبانی در نتظام مقدس اسلامی عنوان نمود و تفاوت نگرش در نوع نگهداری زندانیان و خدمات ارائه شده به آنها  در قیاس با کشور های غربی که داعیه حمایت از حقوق شهروندی و کرامت انسانی شهر وندان را دارند بسیار غرور آفرین و افتخار آمیز است .

مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی  برنامه های گسترده و اثر بخش در حال اجرا در حوزه های مذهبی و اعتقادی زندانیان و  بخش مهمی از آن با حضور و تلاش روحانیون در حال اجرا می باشد را امری ارزشمند برشمرد و با تقدیر از از زحمات  مسئولین زندانها و خصوصاً روحانیون اعزامی، از آنها خواست تمام تلاش خود را در جهت توسعه برنامه های این حوزه با رویکرد تغییر نگرش فکری و اعتقادی این جامعه هدف  به عنوان بخشی از  اجتماع انسانی به کار گیرند .

سرپرست  زندانهای استان مرکزی نیز  در این نشست گفت :  به منظور افزایش و ارتقاء سطح  همکاری متقابلو به منظور بالا بردن سطح کمی و کیفی برنامه های اجرایی  فرهنگی و تربیتی  خصوصا در بخش های اعتقادی ، مذهبی و اقدامه نماز جهت زندانیان  این تفاهم نامه همکاری با  مرکز مدیریت حوزه های علیمه استانو با محوریت اجرایی معاونت تبلیغ و فرهنگی حوزه های علمیه و اداره فرهنگی تربیتی زندانهای استان  به امضاء  رسیده است.

 حجت الاسلام اکبری با تقدیر از همکاری خوب و همیشگی مجموعه مراکز حوزه های علمیه سطح استان با زندانها   ضمن اشاره به گستردگی حجم برنامه ها و خدمات  فرهنگی در زندانها  بر لزوم اجرای طر حها و ایده های نو و اثر گذار توسط روحانیون و  همکاران این عرصه در زندانهای استان تاکید نمود.

 در پایان نشست این تفاهم نامه  مشترک با حضور حجت الاسلام زمانی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه و عسکری رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندانهای استان به امضای طرفین رسید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*