بازديد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از طرح های اجرایی زندان مرکزی اراک و اردوگاه

بازديد  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از طرح های اجرایی زندان مرکزی و اردوگاه
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی به همراه کارشناسان این مجموعه و مدیر کل زندانها از طرحهای اجرایی و  عمرانی زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی  بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی یادگاری و هیئت همراه از پروژه در حال ساخت  سولخهه ورزشی  زندان مرکزی اراک  ، سردخانه ۲۵ تنی  انبار مرکزی  ، آشپزخانه مرکزی صنعتی زندان و اردوگاه و واحد تازه بازسازی شده قرارگاه زندان مرکزی بازدید نمود .
در ادامه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی ضمن اشاره به اقدامات گسترده و شاخصی که در حوزه های عمرانی ، فرهنگی ، بهداشتی  و … در این زندانها انجام شده است گفت: تغییرات محسوس و شتاب بالای اجرای طرحهای در حال احداث نشان از پیگیری و تلاش مجموعه مدیریت و کارکنان زندانها است و در  هر  بازدید از مجموعه زندانهای استان شاهد تغییرات  متعدد  با شتاب قابل توجه و کیفیت مطلوب با مدیریت اصولی  منابع و اعتبارات تخصیص یافته هستیم .
وی در پایان در خصوص کمک به اداره کل زندانهای استان  مبنی بر رفع مشکلات مطرح شده در این بازدید قول مساعدت و همکاری داده و در پایان ضمن اشاره به تلاش شبانه روزی حوزه مدیریت و کارکنان این اداره  کل از مدیر کل  و  مجموعه زندانهای استان  تقدیر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*