بازديد مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی از زندان مرکزی اراک و اردوگاه

بازديد مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی از زندان مرکزی اراک و اردوگاه

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مدیر کل اداره ورزش و جوانان این استان به همراه مدیر کل زندانها و معاونین و کارشناسان این اداره کل در زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی حضور یافتند .


بر اساس این گزارش حقدادی و هیئت همراه ضمن بازدید کلیه بخشها و اماکن ورزشی و سالنهای تمرینات مددجویان، کلاسهای آموزشی، کارگاه های اشتغال و…. در جریان نحوه ارائه خدمات ورزشی و فعالیتهای حوزه تربیت بدنی به مددجویان و همچنن مسائل و مشکلات مربوط به این حوزه قرار گرفت .
مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان مرکز ی و هیئت همراه در ادامه طی نشستی با مدیر کل زندانهای استان و معاونین و مسئولین ستادی اداره کل و همچنین مدیر زندان مرکزی و رئیس اردوگاه در خصوص چگونگی کمک به برنامه های تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی و راههای رفع مشکلات موجود مددجویان با توجه به شرایط خاص آنها و همچنین تفاهم نامه مشترک فی مابین اداره کل زندانها و اداره کل ورزش و جوانان بحث و تبادل نظر نمودند.
«فلاحتی مطلق» مدیر کل زندانهای استان مرکزی در این نشست با تشریح وضعیت موجود زندانهای استان از نظر فضای سرانه و امکانات و خدمات فرهنگی و آموزشی ارائه شده به زندانیان ضمن تشکر از توجه و همکاری مسئولین و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان و اشاره به اهمیت ورزش و توجه به تربیت روح و جسم و فعالیتهای این حوزه در زندانها ، حرکت در مسیر انجام هر چه بهتر وظایف محوله در حیطه کمک به سلامت جسمی آسیب دیدگان اجتماعی را بسیار مهم عنوان نمود .
در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز ضمن اشاره به اهمیت مقوله تربیت بدنی و ورزش و توجه به سلامت جسم و روح زندانیان به عنوان بخشی از هنجار شکنان و یا آسیب دیدگان اجتماعی توجه به این امر را زمینه ای مهم برای ورود به حوزه های تربیتی و ورزشی به منظور کاهش زمینه های منجر به ارتکاب جرم در جامعه خصوصاً در بین نسل جوان عنوان نمود.
حقدادی در ادامه بر ضرورت توسعه برنامه های ورزشی جهت مددجویان زندانها تاکید و در خصوص هر گونه اقدام لازم از سوی این اداره کل در زندانها قول مساعدت و همکاری داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*