بازدید فرماندار شهرستان محلات از زندان این شهرستان

بازدید فرماندار شهرستان محلات از زندان این شهرستان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی ، فرماندار و رئیس شورا تأمین شهرستان محلات با همراهی مدیر کل زندانهای استان از زندان این شهرستان بازدید نمودند .


در این بازدید مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن تشریح وضعیت موجود زندان جدید و اقدامات انجام شده جهت احداث این زندان و اشاره به وضعیت نابسامان زندان قدیم از نظر عدم تناسب فضای نگهداری زندانیان ، تراکم جمعیت کیفری و مشکلات متعدد از نظر فرسودگی زیر ساختهای موجود و … نمود.
فلاحتی مطلق همچنین با اشاره به احداث ساخت زندان جدید این شهرستان با پیش بینی کلیه ظرفیتهای مورد نیاز نگهداری محکومین و مطابق با استاندارد های حقوق شهروندی و تناسب فضای های خوابگاهی ، بهداشتی ، آموزش و ….که به صورت ضرب العجل اجرا و کار انتقال زندانیان انجام شده است خواستار مساعدت مجموعه شهرستان در تأمین و تکمیل دیگر نیازهای و اعتبارات لازم جهت ارتقاء و بهبود وضعیت موجود این زندان شد.
مهندس قمری فرماندار شهرستان محلات و رئیس شورای تأمین این شهرستان نیز ضمن تقدیراز زاقدامات ارزشمند انجام شده در راستای تکریم زندانیان و ایجاد فضا و امکانات مناسب جهت نگهداری آنها و تاکید بر اهمیت موارد مطرح شده قول مساعدت جهت رسیدگی به مسائل موجود را داده و از خدمات و برنامه های در دست اقدام مدیرکل زندانهای استان جهت رفع مشکلات زندان شهرستان محلات تقدیر نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*