بازدید مدیر کل بازرسی سازمان زندانها  از کانون اصلاح و تربیت اراک

بازدید مدیر کل بازرسی سازمان زندانها  از کانون اصلاح و تربیت اراک

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مشاور رئیس سازمان  زندانها و  مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات این سازمان با همراهی  فلاحتی مطلق مدیرکل زندانهای استان و مسن آبادی  رئیس کانون اصلاح و تربیت از مجموعه  کانون اصلاح وتربیت  اراک بازدید نمود.

نوروزی و هیئت همراه ضمن حضور در این اردوگاه از پروژه در حال ساخت و  اجرای آشپزخانه صنعتی این کانون بازدید و با تشریح مدیر کل زندانهای استان  در جریان روند و نحوه  اجرای این پروژه قرار گرفت .

 

مشاور رئیس سازمان زندانهای کشور  در ادامه همچنین از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، کلاسهای آموزش فرهنگی  ، دارالقرآن و دیگربخش های این  کانون در  نشست  با  تعدادی از  مددجویان ضمن پیگیری مشکلات احتمالی آنها  به انها توصیه نمود از ظرفیتها ، امکانات و فرصت موجود جهت بازتوانی فکری و روحی خود جهت بازگشت سلامت به جامعه استفاده کنند.

نوروزی در این خصوص گفت : زندانیان کانون به عنوان قشر جوان و سرمایه ارزشمند انسانی میتوانند با کمک مسئولین این بخش در جهت ادامه تحصیل و  توانمند سازی شغلی و مهارتی خود تلاش نموده و در مسیر زندگی سلامت اجتماعی به جامعه بازگردند .

وی در پایان از مدیر و کارکنان کانون اصلاح و تربیت به خاطر  وضعیت بسیار مطلوب و خدمات ارزشمند و قابل توجه در حال  ارائه به زندانیان  تقدیر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*