بازدید نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی از زندان این شهرسان

بازدید نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی از زندان این شهرسان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی ، نماینده مردم شریف شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی از زندان این شهرستان بازديد نمود.

مهندس رضایی پس از بازدید پروژه بند جدید الاحداث و آماده بهره برداری ، همچنین سوله اشتغال زندانیان با توضیحات مدیر کل زندانهای استان در جریان  خدمات و برنامه های اصلاحی و تربیتی انجام شده  و کاستیها و مشکلات موجود زندان قرار گرفت.
 پس از این بازدید مدیرکل زندانهای استان مرکزی طی نشستی که در محل دفتر رئیس زندان برگزار شد به تشریح فعالیتها و خدمات ارائه شده در راستای اصلاح وتربیت مجرمین توسط اداره کل زندانهای استان و همچنین مشکلات اعتباری و بودجه ای ، محدودیت فضاهای فیزیکی ، کمبود زیر ساختهای تجهیزاتی و امکاناتی موجود زندان  پرداخت.
علی عباس فلاحتی مطلق با اشاره به اقدامات گسترده حوزه اشتغال و حرفه آموزی و دیگر خدمات در حال ارائه به زندانیان همچنین کمک به فراهم شدن زمینه اشتغال زندانیان پس از آزادی از زندان به منظور پیشگیری از وقوع مجدد جرم در جامعه به مشکلات پیش رو در این حوزه ها اشاره نمود .
مدیرکل زندانهای استان مرکزی همچنین با تشریح سختی و صعوبت کار در زندان و تبعات و آسیبهای جسمی و روانی ایجاد شده برای کارکنان زندانها توجه مسئولین به این بخش را امری ضروی و مهم برشمرد و با اشاره به تعامل و همکاری نزدیک وگره گشای حوزه قضایی استان خصوصا رئیس کل دادگستری و دادستان و حوزه های قضایی استان این مهم را امتیازی بزرگ در رفع برخی مشکلات موجود عنوان نمود.
 نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی نیز  ضمن تقدیر از برنامه های گسترده انجام شده اصلاحی و تربیتی گفت: با توجه به اهمیت این موضوع و تاثیرات ایجاد شغل و درآمد بر کاهش مشکلات زندانیان و خانواده آنها و به تبع آن کاهش ارتکاب مجدد جرم بر لزوم جذب سرمایه و توان و ظرفیتهای سرمایه گذاران سطح جامعه و کارآفرینان جهت توسعه این بخش تاکید نمود .
مهندس رضایی همچنین با اشاره به زیر ساختها و فضای ایجاد شده و ضرورت تجهیز این زیر ساختها در حوزه  اشتغال و حرفه آموزی  و فرهنگی و تربیتی در خصوص تحقق این امر و کمک به رفع مشکل آب شرب زندان  قول مساعدت و همکاری داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*