بازدید کارشناسان بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از زندان اراک و اردوگاه

بازدید کارشناسان بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از زندان اراک و اردوگاه
کارشناسان حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی به همراه دکتر دهقانی مسئول بهداشت و درمان زندانهای استان از زندان مرکزی اراک و اردوگاه کار درمانی بازدید نمودند.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی این تیم بازدید کننده از واحد های بهداشت و درمان این زندانها دیدن نموده و با توضیحات دکتر دهقان از نزدیک در جریان فرایند درمان نگهدارنده با متادون ، خدمات بهداشتی ودرمانی و آموزش بهداشتی ارائه شده به زندانیان قرار گرفتند.
کارشناسان بازدید کننده با اذعان به فعالیت های خوب بهداشتی و درمانی و اصلاحی و تربیتی در زندان و تقدیر از وضعیت مطلوب موجود، نتایج حاصله را ناشی از عزم جدی مسئولان زندانهای استان در سالم سازی آسیب دیدگان اجتماعی عنوان نمودند .
مسئول اداره بهداشت و درمان زندانهای استان مرکزی نیز با ارایه توضیحاتی از وضعیت موجود بهداشتی و درمانی زندانها و تشریح مشکلات وموانع موجود این حوزه ضمن تقدیر از همکاری مستمر مجموعه بهداشتی ودرمانی و دانشگاع علوم پزشکی استان با زندانها خواستار مساعدت و مداخله بیشتر دانشگاه علوم پزشکی و مراکز بهداشت و درمان استان در کمک به حفظ و ارتقاء سطح سلامت و وضعیت بهداشتی و درمانی زندانیان به عنوان بخشی از جامعه انسانی و آسیب دیدگان اجتماعی شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*