برگزاری جشنهای دهه فجر در زندانهای استان مرکزی

برگزاری جشنهای دهه فجر در زندانهای استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی به مناسبت فرا رسیدن چهلمین بهار انقلاب اسلامی برنامه جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زندانهای استان همراه با سخنرانی ، نمایش طنز و اجرای سرود و دیگر برنامه های متنوع در حال برگزار ی می باشد.


مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی به همین مناسبت با حضور در جمع زندانیان زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی استان ضمن تبریک این ایام گفت: ملت ایران عزتش در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که این هم مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتانی است که در انقلاب مجاهدت کردند و دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند.
آیت ا… سپاسی آشتیانی دهه فجر را تجلی صبر، استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: اگر امروز عزت و اقتدار داریم مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال ۵۷ می باشد.
وی پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه حضور گسترده مردم و رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و اظهار داشت: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه مردم غیور و دلیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است.
در پایان این مراسم تعدادی از مددجویان، کارکنان و سربازان فعال حوزه های مختلف فرهنگی و تربیتی و اجرایی با اهدای هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*