برگزاری جشنهای دهه فجر در زندانهای استان مرکزی

برگزاری جشنهای دهه فجر در زندانهای استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی به مناسبت فرا رسیدن سی و نهمين بهار انقلاب اسلامی برنامه جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زندانهای استان در حال برگزار ی میباشد.


امام جمعه موقت شهرستان اراک و مدیر حوزه های علمیه استان در جمه زندانیان زندان مرکزی با تبریک این ایام گفت: ملت ایران عزتش در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که این هم مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتانی است که در انقلاب زحمت کشیدند و دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند.
آیت ا… سپاسی آشتیانی دهه فجر را تجلی صبر، استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت: اگر امروز عزت و اقتدار داریم مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال۵۷ و تثبیت جایگاه والای ولایت مطلقه فقیه در حکومت اسلامی میباشد و پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه حضور گسترده مردم ولایتمدار و رهبری داهیانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و اظهار داشت: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه مردم غیور و دلیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است.
در پایان این مراسم تعدادی از مددجویان و کارکنان فعال حوزه های مختلف فرهنگی و تربیتی و اجرایی با اهدای هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند .
همزمان با این مراسم برنامه جشن و سخنرانی در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی با سخنرانی خطیب توانمند کشوری حجت الاسلام صابری اراکی همراه با برنامه های متنوع برگزار شد .
در زندان شهرستان ساوه نیز برنامه جشن همراه با سخنرانی ، نمایش طنز و اجرای سرود برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*