برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان زندانهای استان مرکزی

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان زندانهای استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی همزمان با ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن برنامه جشن تکلیف فرزندان کارکنان و تقدیر از کارکنان زن ، خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان این اداره کل در سالن جلسات این اداره برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی همزمان با روز ولادت با سعادت دخت بزرگوار نبي مكرم اسلام حضرت صديقه طاهره (س) برنامه جشن تکلیف فرزندان کارکنان این اداره در سالن اجماعات اداره کل برگزار شد .
در این مراسم مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر و روز زن و با بیان فضائل و جایگاه بزرگ و ازرشمند آن حضرت گفت : نماز بهترین وسیله برای ارتباط با خدا است و جشن تکلیف، آغاز درخشش روح خداپرستی در میان نوجوانان و جوانان بوده و اگر آنها از ابتدای رسیدن به سن تکلیف در انجام فرایض و واجبات خود تلاش کنند هیچگاه اسیر کج رفتاری و اندیشه های انحرافی نمی شوند.
فلاحتی مطلق همچنین افزود : فرهنگ انسان ساز نماز و رعایت حجاب اسلامی و آشنایی دانش آموزان با مراجع تقلید از مهم ترین برنامه هایی است که تلاش می کنیم تا به بهترین شکل به جامعه هدف خود که همکاران و خانواده آنها نیز بخشی از این جامعه هستند آموزش دهیم.
در ادامه حجت الاسلام رودبارانی دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مجموعه خدوم و زحمتکش کارکنان زندانهای استان به عنوان یکی از مشاغل سخت و زیان آور و برنامه تربیتی واثر بخش جشن تکلف جهت فرزندان کارکنان این اداره کل از فرزندان تازه به تکلیف رسیده کارکنان خواست تا تمام تلاش خود را جهت ایجاد تحول روحی با گرایش به اعتقادات ناب و سیره پیامبر اسلام و ائمه اطهار(ص) جهت رسیدن به راه های تعالی و زندگی سعادتمندانه به کار گیرند.
در این مراسم پس از اجرای برنامه های شاد و نمایش طنز و اجرای سرود ، به دست دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی و مدیر کل و مسئولین اداره کل زندانهای استان به فرزندان تازه به تکلیف رسیده کارکنان، کارکنان زن و خانواده شهدا ، ایثارگران وجانبازان این اداره کل هدایایی به رسم یادبود اهدا شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*