برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان زندانهای استان مرکزی

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان زندانهای استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی در آستانه ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن برنامه جشن تکلیف تعداد ۱۷ نفر از فرزندان کارکنان زندانهای این استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی در آستانه  ولادت با سعادت دخت بزرگوار نبي مكرم اسلام حضرت صديقه طاهره (س) برنامه جشن  تکلیف تعدادی از فرزندان کارکنان زندانهای این  استان در سالن جلسات اداره کل  برگزار شد .

در این مراسم آ یت ا… سپاسی آشتیانی مدیر حوزه های علمیه استان و امام جمعه موقت شهرستان اراک ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مجموعه  خدوم و زحمتکش کارکنان زندانهای استان به عنوان یکی از مشاغل سخت و زیان آور و برنامه تربیتی واثر بخش جشن تکلف جهت فرزندان کارکنان این اداره کل از  فرزندان تازه به تکلیف رسیده کارکنان  خواست تا تمام تلاش خود را جهت ایجاد تحول روحی  با گرایش به اعتقادات ناب و سنت و سیره نبی مکرم اسلام و ائمه اطهار(ص)  جهت رسیدن به راه های تعالی و زندگی سعادتمندانه  به کار گیرند.

در  پایان این مراسم توسط مدیر حوزه های علمیه استان و امام جمعه موقت شهرستان اراک و  مدیر کل زندانهای استان به فرزندان تازه به تکلیف رسیده کارکنان زندانهای استان هدایایی ارزنده اهدا  شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*