برگزاری جلسه بررسی وضعیت زندانیان تحت قرار استان مرکزی

در راستای دستورالعمل ساماندهی زندانیان جلسه کمیته تخصصی کاهش جمعیت کیفری ، پیگیری و رسیدگی به وضعیت زندانیان تحت قرار در محل دفتر قائم مقام دادگستری کل استان مرکزی تشکیل شد .

در این جلسه که با حضور رئیس کل دادگستری و اعضای این کارگروه تشکیل شد مشکلات بخشی از زندانیان بصورت موردی و همچنین آمار نتایج حضور قضات در زندانها طرح و مورد بررسی قرار گرفت.
حجت الاسلام عبدالهی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در این جلسه با تاکید بر ضرورت حضور مداوم قضات و مسئولین کلیه حوزه های قضایی استان در زندانهاگفت : با توجه به اهمیت توجه به حل مشکلات زندانیان و پیگیری دستورالعمل ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری زندانها حضور مستمر قضات و مسئولین قضایی حوزه های تابعه استان در زندانها اثرات مثبتی در پی خواهد داشت .
دکتر قاسمی دادستان مرکز استان نیز با اشاره به اقدامات خوب و اثر بخش اصلاحی و تربیتی اداره کل زندانها در حوزه هاسی فرهنگی و تربیتی زندانیان بازخورد اجتماعی و واکنش افکار عمومی به این موضوعات را بسیار مثبت ارزیابی نمود و بر تداوم این امر مهم و ارزشمند تاکید نمود .
در ادامه فلاحتی مطلق مدیرکل زندانهای استان نیز ضمن ارائه گزراشی آماری از وضعیت زندانیان استان و تشریح همکاری خوب مجموعه قضایی استان در حوزه پیگیری رسیدگی به وضعیت زندانیان ضمن درخواست حضور بیشتر قضات در زندانها تعامل و همکاری خوب و اثر بخش مجموعه قضایی استان با زندانها را مورد تقدیر قرار داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*