برگزاری جلسه رسیدگی به وضعیت زندانیان تحت قرار زندان ساوه

برگزاری جلسه رسیدگی به وضعیت زندانیان تحت قرار زندان ساوه
به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان ساوه جلسه کمیته تخصصی کاهش جمعیت کیفری با موضوع پیگیری رسیدگی به وضعیت زندانیان تحت قرار و در راستای دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری در این زندان تشکیل شد .


این جلسه که با حضور نمایندگان رئیس دادگستری و دادستان مرکز و دیگر اعضای این کمیته تشکیل شد پرونده تعدادی از زندانیان مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس زندان شهرستان ساوه در این خصوص گفت : تعیین وضعیت زندانیان تحت قرار و پیگیری های متعدد در این زمینه نکته مورد توجه زندان و مجموعه قضایی شهرستان است که با همکاری ، تعامل و پیگیری عمل آمده طی یک ماه گذشته نتایج خوبی در کاهش این آمار در زندان حاصل شده که نمونه مستند آن کاهش ۵ درصدی آمار زندانیان تحت قرار زندان بوده است.
سبزواری ضمن تقدیر از همکاری خوب مجموعه قضایی شهرستان در حوزه پیگیری رسیدگی به وضعیت زندانیان تحت قرار گفت : ادامه این روند در دستور کار مجموعه زندان بوده و با توجه به افزایش جمعیت کیفری زندان و ایجاد مشکلات متعدد که باعث نقص در چرخه فرایند اصلاح و تربیت که جهت زندانیان حبس های بلند مدت طراحی شده است میگردد پیگیری های لازم تا حصول نتیجه مطلوب انجام خواهد شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*