برگزاری جلسه ستاد آگاه سازی، کنترل و پیشگیری شیوع کرونا در زندانهای استان مرکزی 

در راستای تشریح و  اجرای دستور العمل ابلاغی رئیس سازمان زندانهای کشور  و  به  منظور ارتقاء سطح آگاهی و هوشیاری مجموعه  کارکنان اداره کل زندانهای استان مرکزی جلسه ستاد استانی کارگاه آموزشی  آگاه سازی ، کنترل و پیشگیری شیوع کرونا در زندان¬های استان مرکزی  برگزار شد.

مدیر کل  زندانهای استان مرکز ی در این جلسه با تأکید بر حساسیت وضع موجود و توجه هر چه بیشتر به سلامت مجموعه کارکنان و زندانیان زندانهای استان ، بر ضرورت کار جهادی و شبانه روزی و همدلی و همکاری گروهی کلیه  بخش های در حال خدمت  تأکید نمود .

فلاحتی مطلق همچنین با تشریح  دستورالعمل ابلاغی رئیس سازمان زندانهای کشور مبنی بر آگاه سازی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در زندانها  گفت : در این خصوص اقدامات گسترده و اثر بخشی  طی یک ماه گذشته در زندانهای استان انجام شده   و  اولویت این اداره کل  توجه هر چه بیشتر به سلامت جامعه هدف زندانها از جمله کارکنان، سربازان وظیفه  وزندانیان بوده  و اجرای برنامه های مختلف و اصولی از جمله برنامه غذایی و دارویی و …   پیشگیرانه در حال اجرا بوده و تا پایان این بحران بهداشتی  ادامه خواهد داشت .

 در ادامه این جلسه با بحث و تبادل نظر اعضای ستاد طرح های پیشنهادی  تصویب  و جهت اجرا به زندانهای تابعه استان ابلاغ گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*