برگزاری جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان مرکزی

برگزاری جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی هفتمین جلسه هیئت امناء ستاد دیه در سال ۹۸ در محل اداره کل دادگستری این استان و به ریاست عبداللهی رئیس کل دادگستری استتان و رئیس هیئت مدیره این ستاد برگزار گردید .


در ابتدای این جلسه محمد حسن حسین بیگی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزیبه ارائه گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان در سال ۹۵ پرداخت .
در ادامه این جلسه تعداد ۱۶ فقره پرونده افراد واجد الشرایط توسط اعضاء هیئت امناء ستاد دیه استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با اعطا کمک ویژه و تسهیلات ارزان قیمت ازمحل منابع استانی و کشوری ستاد دیه ، بانکهای عامل ، صندوق تامین خسارتهای بدنی ، و سایر منابع موافقت شد.
در پایان عبداللهی رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از عملکرد و پیگیری مداوم ستاد دیه استان با اعلام اینکه در حال حاضر تعداد ۱۸۰ نفر از مددجویان جرائم غیر عمد شامل دیه ناشی از تصادفات رانندگی و حوادث کارگاهی ، محکومیت های مالی ، مهریه و نفقه در زندانهای استان تحمل حبس می نمایند از مردم خیر و نو عدوست استان مرکزی خواست تا با واریز کمکهای نقدی خود به حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ و شمار کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران به نام ستاد دیه استان مرکزی زمینه آزادی این افراد را فراهم نموده و آنان را به کانون گرم خانواده شان باز گردانند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*