برگزاری مراسم تجلیل از خیرین ستاد دیه استان مرکزی

مراسم تجلیل از خیرین ستاد دیه استان مرکزی برگزار شد
همزمان با چهلمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری و مدیرکل زندانها و اعضای هیئت امناء ستاد دیه استان مرکزی و با اجرای برنامه های متنوع از تعدادی خیرین ستاد دیه استان تجلیل به عمل آمد .


به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی در این مراسم که در سالن جلسات اداره کل زندانهای استان برگزار شد مدیر کل زندانهای استان ضمن خیر مقدم و تقدیر از عملکرد چشمگیر و ارزشمند ستاد دیه استان طی دوسال گذشته که با حمایت و کمک خیرین استان انجام گرفته است افزود: آمار ها نشان از افزایش ۱۰۰ درصدی میزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و رشد ۴۰۰ درصدی میزان کمکهای خیرین گرانقدر طی دوسال گذشته نسبت به مدت مشابه سالهای قبل دارد .
در ادامه مراسم رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان مرکزی گفت :با توجه به فضا سازی رسانه ای و اقدامات اطلاع رسانی و فرهنگ سازی گسترده ای که توسط ستاد دیه استان و همراهی و مساعدت اصحاب رسانه و مطبوعات طی سال های گذشته انجام شده شاهد افزایش قابل توجه سطح کمکهای خیرین و افراد نیک اندیش به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد بود ه ایم.
عبدالهی افزود : در دو سال گذشته ۷۳۰ زندانی جرایم غیر عمد با کمک خیرین و همچنین گذشت ۳۱۰ میلیارد ریالی شکات از زندانهای استان آزاد شده اند و در حال حاضر ۲۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان در حال تحمل محکومیت خود بوده که به دلایل و حوادث مختلف غیر عمد گرفتار زندان شده اند و آزادی آنها در گرو مساعدت همه مردم خیر و نیک اندیش استان می باشد .
در پایان مراسم لوح تقدیر و بسته هدیه یادبود ستاد دیه استان از سوی رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان مرکزی و مدیرکل زندانهای استان به کلیه خیرین حاضر در مراسم اهداء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*