برگزاری مراسم  روز «نسیم مهر» در اراک

برگزاری مراسم  روز «نسیم مهر» در اراک

به گزارش روابط عمومي زندانهاي استان مركزي مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک و مراسم روز نسيم مهر ، روز حمايت از خانواده زندانيان با حضور مسئولين و مديران قضايي و اداري استان ، تعدادي از خيرين و خانواده زندانيان شهرستان اراك در سالن آیت ا.. اراکی کمیته امداد امام خمینی (ره) اراک برگزار شد.


در ابتداي اين مراسم مدیر کل زندانهای استان مرکزی و نایب رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک با تشریح عملکرد انجمن در سال گذشته و تقدیر ار نهادها و دستگاه های حمایتی گفت:هدف انجمن حمایت از زندانیان شامل دو بخش مادی و معنوی می شوند و با توجه به اینکه با ورود افراد به زندان خانواده آنها در جامعه دچار بحران ها و مشکلات متعدد میشوند انجمن ها با ظرفیت موجود در جهت رفع بخشی از این مشکلات میکوشند .
در ادامه عبدالهی رئیس کل دادگستری استان مرکزی نیز با اشاره به ضرورت برخورد با هنجارشکنی و بزه که جزء وظایف ذاتی دستگاه قضایی در جهت حفظ امنیت عمومی وآرامش جامعه میباشد گفت : تمامی تلاش دستگاه قضایی در این است كه خانواده زندانیان كمتر دچار مشکل شوند و کلیه نهادهای حمایتی و اجتماعی ، خیرین و …. موظف به کمک به خانواده زندانیان به عنوان قشری آسیب پذیر می باشند .
چراغی مدير عامل انجمن حمايت از زندانيان اراك نیز با ارائه گزارش مالی انجمن حمایت از زندانیان در سال گذشته گفت: خیرین و مردم نوعدوست می توانند با واریز وجوه نقدی خود به حساب شماره ۰۱۰۲۳۴۳۰۸۰۰۰۸ بانک صادرات ، انجمن حمایت زندانیان این شهرستان را برای کمک به خانواده زندانیان یاری دهند.
مراسم روز نسيم مهر با اجراي برنامه هاي سخنرانی و اهدای کارت هدیه به خانواده مددجويان ادامه يافت و همچنین پس از ارائه گزارش عملکرد یک ساله توسط بازرس انجمن و تقدیر از خیرین با رأی حاضرین ۲ نفر بازرس انجمن برای مدت یکسال انتخاب و معرفی شدند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*