برگزاری مراسم زیارت عاشورا کارکنان زندانهای استان مرکزی در حسینیه نماینده ولی فقیه در استان

برگزاری مراسم زیارت عاشورا کارکنان زندانهای استان مرکزی در حسینیه نماینده ولی فقیه در استان

همزمان با ایام پایانی ماه صفر و به مناسبت ایام اربعین حسینی و رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام مجتبی (ع) مراسم زیارت عاشورا و مداحی و عزاداری اهل بیت عصمت و طهارت (س) با حضور امام جمعه شهر اراک و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ، مدیر کل ، مسئولین و کارکنان وسربازان وظیفه اداره کل زندانهای استان در محل حسینیه نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی در این مراسم معنوی پس از قرائت زیارت عاشورا و مداحی اهل بیت (ع) حجت الاسلام رستگاری از خطیبان توانمند کشور به وعظ و منقبت مقام شامخ ائمه اطهار (ع) ، حضرت اباعبدا… الحسین و مولای متقیان حضرت علی (ع) پرداخت .
این خطیب توانا با اشاره به اهمیت و ارزش جایگاه خدمتگزاران کشور در سازمان زندانها و تشریح وظیفه خطیر آنها در نگهداری و اصلاح و تربیت مجرمین وآسیب دیدگان اجتماعی،تقوی و توجه به ارزشهای انسانی و اسلامی را به عنوان معیارهایی مهمی در خدمت سلامت به این قشر آسیب پذیر و آسیب دیده عنوان نمود .
آیت ا… دری نجف آبادی نیز با اشاره به اقدامات ارزشمند اداره کل زندانها در اصلاح و تربیت مددجویان زندانها از این مجموعه مدیریت و کارکنان این اداره کل تقدیر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*