برگزاری نشست کتابخوان در ادروگاه کاردرمانی اراک

با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی استان برنامه نشست تخصصی کتابخوان در اردوگاه کار درمانی استان مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شد.


به گزارش روابط عمومی اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی رئیس اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان مرکزی ضمن اعلام این خبر هدف از این امر را که با استقبال خوب مددجویان علاقمند به کتاب و کتابخوانی مواجه شد توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی ، پر نمودن اوقات فراغت مددجویان و ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، توسعه و ترویج ارزشها و باورهای اخلاقی ، ارتقاء فرهنگ عمومی و به تبع آن کاهش آمار ارتکاب مجدد جرم ، بالندگی و شکوفایی در سبک زندگی و خود باوری و …. در زندانها عنوان نمود .
بر اساس این گزارش طی هماهنگی به عمل آمده با نهاد کتابخانه های عمومی استان وبا حضور کارشناسان حوزه کتاب این نهاد در اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان مرکزی برنامه نشست کتابخوان و معرفی کتاب به مددجویان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین مددجویان برگزار شد و مقرر شد با هماهنگی و تعامل دو مجموعه هر ماهه این برنامه به صورت مداوم در زندان اجرا گردد .
در این برنامه کارشناسان نهاد کتابخانه های استان پس از اجرای برنامه خود اقدام به اهدای کتاب و مجلات با مضامین متنوع و گوناگون به زندانیان نمودند .

در پایان این نشست از ۸ مددجوی شرکت کننده در ارائه مطلب و معرفی کتاب با اهدای لوح و هدایایی ارزنده از سوی نهاد کتابخانه های عمومی استان تقدیر شد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*