بیانیه ابلاغی گام دوم انقلاب سرفصل مهم و راهگشای برنامه های اجرایی

بیانیه ابلاغی گام دوم انقلاب سرفصل مهم و راهگشای برنامه های اجرایی
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مديركل زندانهای این استان در جلسه شورای اداری این اداره کل که با حضور روسای ستادی و زندانهای استان برگزار شد با تشریح بخشی از سرفصل ها و تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تلاش در جهت اجرای هر چه بهتر وظایف محوله در جهت تحقق اهداف ترسیم شده را مورد توجه قرار داد.


علی عباس فلاحتی مطلق در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ، حلول ماه مبارک رمضان و سفارش به بهره گیری از فیوضات معنوی این ایام ارزشمند و پر برکت ، برتوجه به ادای تکالیف و وظایف محوله و توجه خاص در کمک به قشر آسیب پذیر و جامعه هدف زندانها خصوصاً خانواده زندانیان و سربازان وظیفه به عنوان نسلی جوان ، آسیب پذیر و نیازمند حمایت تاکید نمود .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی در ادامه با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان و آغاز جشنهای گلریزان ستاد دیه و همچنین روز ۵ خرداد روز ملی خانواده زندانیان در خصوص ضروت توجه ویژه به این دو مقوله و جذب کمکهای خیرین در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و مساعدت به خانواده های نیازمند زندانیان نکاتی را بیان نمود .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی همچنین افزود : با توجه به ابلاغ برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان از سوی سازمان اجرای کیفی و موثر این برنامه ها در خصوص کلیه جامعه هدف زندانها را مهم بوده و تلاش شود این برنامه ها به شکل مطلوب و مفید به مرحله اجرا گذاشته شده تا بازخورد و نتیجه مطلوب حاصل گردد .
در این جلسه مدیر عامل ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی ضمن ارائه گزارش عملکرد این ستاد در سال ۹۷ گفت : در ۳ سال گذشته ۹۴۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با پیگیری و کمک خیرین از زندانهای استان آزاد شده اند .
حسین بیگی در ادامه به تشریح دستوالعمل اجرایی برگزاری جشن های گلریزان ستاد دیه کشور در ماه مبارک رمضان پرداخت و از روسای زندانها و ستادی زندانهای استان خواست تا ستاد دیه را در برگزاری هر چه بهتر این مراسم جهت جمع آوری کمک خیرین به منظور کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد از زندان یاری نمایند.

در این جلسه همچنین از ۳۰ سال خدمت حسین ونکی مدیر زندان مرکزی اراک که به افتخار بازنشستگی نائل گردید با اهدای لوح تقدیر معاون توسعه مدیریت سازمان زندانها ، مدیر کل زندانهای استان و هدایایی ارزشمند از سوی همکارن استان تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*