تاثیر مفاهیم فرهنگ غنی عاشورا در اصلاح رفتار زندانیان

مدیر کل زندانهای استان مرکزی عنوان نمود :
تاثیر مفاهیم فرهنگ غنی عاشورا در اصلاح رفتار زندانیان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی برنامه های ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبد ا… الحسین (ع) در زندانهای این استان در حال برگزاری می باشد .


مدیر کل زندانهای استان مرکزی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ غنی عاشورا و نهضت حضرت اباعبد ا… الحسین (ع) در جامعه هدف این سازمان و بهره گیری هر چه بیشتر از ارزشها و مفاهیم این فرهنگ با هدف تاثیر گذاری بر رفتار مددجویان و ایجاد زمینه های اصلاح وتربیت آنها و بازگشت سلامت به زندگی اجتماعی گفت : برنامه های ویژه این ایام در زندانهای استان مرکزی با شور و معنویت خاص آغاز گردیده و بسیاری از برنامه ها اجرایی با ابتکار عمل و حضور پر شور خود مددجویان انجام میشود .
علی عباس فلاحتی مطلق در ادامه افزود : از جمله برنامه های این ایام نشسته ها و سخنرانی های متعدد با موضوع عاشورا و نهضت حسینی جهت کلیه مددجویان و خصوصاً مددجویان جوان و نوجوان ، برگزاری مراسم معنوی زیارت عاشورا همه روزه جهت مددجویان ، سربازان و کارکنان ، برگزاری نمایشگاه و ایستگاه اهدای کتاب عاشورایی ، نماتیشگاه عکس عاشورایی ، محفل انس با قرآن ، تهیه و توزیع نذورات ، اجرای برنامه های نوحه خوانی ، عزاداری و مدیحه سرایی ، برگزاری مراسم سخنرانی و تشریح اهداف قیام عاشورا توسط خطیبان ، روحانیون و مبلغین…. می باشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*