تشریح عملکرد ۳ ساله اداره کل زندانهای استان مرکزی در جلسه شورای اداری استان

تشریح عملکرد ۳ ساله اداره کل زندانهای استان مرکزی در جلسه شورای اداری استان
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی گزارش عملکرد این اداره کل در جلسه شورای اداری استان به سمع و نظر نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار،معاونین استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی استان رسید.

بر اساس این گزارش پس از تشریح اقدامات حوزه های اجرایی و اصلاحی و تربیتی اداره زندانهای استان مرکزی توسط مدیر کل زندانهای استان فیلم گزارش اقدامات شاخص حوزه عمرانی و زیر ساختی این اداره کل در سالن غدیر استانداری مرکزی به نمایش گذاشته شد .
مهندس آقا زاده استاندار مرکزی پس از ارائه این گزارش با تقدیر از عملکرد مجموعهاداره کل زندانهای استان گفت :گزارش پخش شده حاصل ۳ سال کار شبانه روزی مدیر کل و کارکنان تلاشگر زندانهای استان و مصداق واقعی کار و مدیریت جهادی بوده که با حد اقل هزینه، حد اکثر کیفیت‌و در حد اقل زمان ممکن اجرا شده  است.

رئیس شورای اداری استان مرکزی  در ادامه افزود : که اینجانب از نزدیک شاهد اقدامات انجام شده بوده ام و در وضعیت فعلی با وجود تنگناها و  مشکلات موجود  پیشرفت و  توسعه زیر ساختی و زیر بنایی  ایجاد شده در این سطح در اداره کل زندانها  سخت و مصداق کار جهادی بوده و پیشنهاد  می گردد در صورت امکان مدیران دستگاه های اجرایی از این همه  اقدام اثر بخش و ارزشمند دیدن نموده و در امور اجرایی خود الگو برداری  نمایند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*