تلاش دشمن در جبهه تضعیف بنیان خانواده و ارزشهای اسلامی 

تلاش دشمن در جبهه تضعیف بنیان خانواده و ارزشهای اسلامی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی همزمان با ایام شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت صدیقه طاهره (س)  جلسه کارگروه عفاف و حجاب با حضور اعضای کارگروه در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .

در ابتدای این جلسه   ابتدا دبیر کار گروه عفاف و حجاب  زندانهای استان  ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده به تشریح روند برنامه های سال جاری این کار گروه در زندانهای استان پرداخت.

در ادامه مدير كل  زندانهای استان مرکزی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)  و اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مسئله بسیار مهم شبیخون فرهنگی گفت: در برهه حساس فعلی کشور با توجه به شکست دشمنان در جبهه های عملیاتی، دلسرد کردن مردم کشور از تعصبات و ارزشهای  ملی و میهنی را سرلوحه کار خور قرار داده اند و  تمام تلاش جبهه کفر به ایجاد شکاف و ضعف در عقیده و تعصبات فکری و فرهنگی جامعه معطوف گردیده  است .

فلاحتی مطلق  در ادامه افزود : با توجه به اینکه کشور اقتدار و امنیت با جانفشانی و شهادت طلبی بزرگ مردان عرصه های دفاعی کشور تامین گردیده و دشمنان شکست خورده در این جبهه فرصت خود نمایی نداشته اند ، وظیفه اصلی همه ما  هوشیاری و دقت در زنده نگه داشتن و حفظ فرهنگ غنی اسلامی و اصالتهای خانوادگی و اجتماعی بوده  که بخش مهمی از ارزشهای جامعه را تشکیل می دهد و  در این راستا پایبندی به ارزشهای اخلاقی و اسلامی که پایه و اساس سلامت جامعه  می باشد ، نقش مهمی در تحکیم بنیان خانواده و حفظ حریم و جایگاه انسانی و اجتماعی افراد دارد .

وی همچنین  فاصله گرفتن از  ارزشهای اخلاقی  جامعه را یکی از  عوامل  مهم گرايش به جرم و ناسازگاري اجتماعي دانست و ضرورت توسعه فعالیت های فرهنگی تربیتی با تبعبت از غنای ارزشی و اسلامی فرهنگ فاطمی و با  محوریت  کار عملی و کیفی به منظور ارتقء سطح فکری و تغیر نگرش جامعه هدف را مورد تاکید قرار داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*