توانمندیهای زندانیان استان مرکزی در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی

توانمندیهای زندانیان استان مرکزی در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی آثار وتولیدات هنرهای دستی زندانیان استان مرکزی در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در محل دائمی نمایشگاه های اراک به نمایش گذاشته شد .

بر اساس این گزارش غرفه آثار هنری و صنایع دستی و تولیدات گارگاه های بنیاد تعاون زندانیان استان مرکزی با استقبال خوب  بازدید کنندگان مواجه شده و مسئولین بازدید کننده از این غرفه ضمن مشاهده برنامه های اجرایی زندانها که منجر به تولیدآثار هنری و دستی ارزشمند و قابل ارائه به بازار توسط زندانیان  شده است ابراز خرسندی نمودند.
استاندار استان مرکزی نیز به همراه مسئولین استان در بازدید از این نمایشگاه با حضور در غرفه زندانهای استان از فعالیتهای حوزه اشتغال و هنرهای دستی در زندانها دیدن نمود .
اداره کل زندانها و بنیاد تعاون زندانیان استان مرکزی با فراهم نمودن زمینه اشتغال زندانیان گام مهمی در توسعه این فعالیتها ارزشمند با هدف فراهم نمودن زمینه مهارت آموزی ، کسب درآمد ،پر نمودن اوقات فراغت و همچنین کاهش آسیبهای بعدی زندانیان و خانواده آنها برداشته اند که یک نمونه آن ایجاد اشتغال ۱۰۰ در صدی مددجویان در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی اراک و توسعه کارگاه های اشتغال و مهارت اموزی در دیگر زندانهای استان میباشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*