ثمره خون شهدا به بار نشستن درخت اقتدار و امینت کشور

ثمره خون شهدا به بار نشستن درخت اقتدار و امینت کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مرکزی کارگاه آموزشی قوانین و مقررات مالی و محاسباتی با حضور مدیرکل زندانها ، معاون اداری، مالی ، ذیحساب و پرسنل حوزه بودجه ، پشتیبانی و مالی زندانهای استان برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل زندانهای استان مرکزی با تسلیت شهادت سردار بزرگ حماسه و ایثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و تبریک نمایش اقتدار و توانمندی جبهه اسلام و پاسخ کوبنده پاسداران سپاه اسلام به اقدامات خصمانه کفر جهانی و از کار انداختن ماشین جنگی دشمن در منطقه ابراز امیدواری کرد ثمره ایثارگری وشهادت طلبی سردار مقاومت و بزرگمردی کار وتلاش جهادی کلیه حوزه های کشور در جهت رشد و توسعه هر چه بیشتر باشد .
فلاحتی مطلق تقدیر از خدمات پرسنل حوزه مالی ، پشتیبانی ، بودجه و ذیحسابی این اداره کل نظم و انضباط کاری در بخش حساس و گسترده مالی و پشتیبانی را ضرورتی مهم عنوان نمود و گفت : ثمره خون شهدا درخت اقتدار و امینتی است که به بار نشسته و ادامه دادن راه آنها با کار شبانه روزی ، دقیق و خستگی ناپذیر در جهت تنومند تر شدن درخت پر صلابت و مقتدر نظام اسلامی ایران ضرورتی مهم و قطعی است .
فلاحتی مطلق با اشاره به آیات شریفه سوره یوسف (ع) حفیظ بودن این پیامبر بزرگ الهی را شرط اصلی سربلندی ایشان در پیشگاه خداوند عنوان نمود و افزود : اگر حضرت یوسف به عنوان امین خزانه و بیت المال در زمان خود منصوب نشد دلیل آن حفیظ بودن و پایبندی و اعتقاد به حسابرسی در روز حساب بود و کارکنان و متولیان حوزه مالی و پشتیبانی نیز به عنوان امانتداران بیت المال و حافظان اموال عمومی باید با تمام تلاش در جهت شفافیت مالی ، دقت در ثبت اطلاعات و صیانت از منابع ارزشمند موجود تلاش نمایند.
در ادامه کارگاه آموزشی با تدریس خسروانی ذیحساب اداره کل زندانهای استان مرکزی در خصوص مبانی ، اصول و قوانین و مقرارت مالی و محاسباتی برگزار شد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*