جشن گلریزان ستاد دیه در شهرستان دلیجان برگزار شد

جشن گلریزان ستاد دیه در شهرستان دلیجان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان دلیجان همزمان با ماه با فضیلت رمضان مراسم گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در این شهرستان برگزار شد.


اولین جشن گلریزان زندانهای استان مرکزی در شهرستان دلیجان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان برگزار شد مدیر عامل ستاد دیه استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد ستاد دیه استان در سال گذشته آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد شهرستان دلیجان گفت : درحال حاضر تعداد ۲۰ نفر محکوم جرایم غیر عمد در زندان شهرستان دلیجان زندانی هستند که برای آزادی این افراد نیاز به کمک خیرین میباشد.
حسین بیگی در ادامه گفت:کلیه کمکهای خیرین این شهرستان به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد این شهرستان اختصاص خواهد یافت و سال گذشته با کمک خیرین ۲۸ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد دلیجان با کمک ستاد دیه استان از زندان آزاد شدند.
در پایان این جشن گلریزان مبلغ ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کمک نقدی و تعهد پرداخت خیرین شهرستان دلیجان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری گردید .
به گفته مدیرعامل نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی در روزهای آتی نیز جشن گلریزان مرکز استان و شهرستانهای محلات ، ساوه ، تفرش و خمین نیز برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*