جلسه تودیع و تقدیر از مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان مرکزی

جلسه تودیع و تقدیر از مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه تقدیر از سعیدکلهر مدیر اسبق نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان و معارفه علی بابایی مدیر جدید این بنیاد با حضور معاون هماهنگی ، معاون نیروی انسانی و معاون حفاظت اطلاعات بنیاد تعاون زندانیان کشور و مدیر کل و مسئولین ستادی زندانهای استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .

در این جلسه کلهر ضمن تقدیر از همکاری مدیران و مسئولین بنیاد تعاون کشور و مجموعه زندانهای استان بخاطر همکاری با وی  به تشریح اقدامات و عملکرد مجموعه بنیاد تعاون زندانیان در دوران تصدی خود پرداخت.

در ادامه علی بابایی نیز ضمن اعلام بخشی از برنامه ها و اولویتهای کاری خود بر ضرورت مطالعه محوری ، برنامه ریزی و تلاش در جهت حفظ نیروی انسانی و ارتقاء توان آنها در آینده تاکید نمود .

در ادامه سعیدی معاون هماهنگی بنیاد تعاون زندانیان کشور ضمن تقدیر از گزارش ارائه شده و اقدامات ارزشمند انجام شده در بنیاد تعاون زندانهای استان که با استناد به اساسنامه اجرایی و با هدف توانمند سازی زندانیان صورت گرفته گفت : بنیاد تعاون زندانیان استان مرکزی از مجموعه های شاخص و موفق کشور بوده و  در حال حاضر با  تلاش مجموعه بنیاد تعاون زندانیان کشور ۵۰ هزار زندانی در کشور با دریافت حقوق و دستمزد در بخشهای کارگاه های  تولیدی ، واحد های خدماتی ، مجتمع های گلخانه ای ،  دامپروری ، کشاورزی، زنبور داری ، باغداری  و …  مشغول فعالیت هستند .

معاون هماهنگی بنیاد تعاون زندانیان کشور در ادامه افزود : بخش مهمی از درآمدهای بنیاد تعاون صرف توسعه زیر ساخت های ایجاد اشتغال شده و تغییر مدیریت در این حوزه ها نیز با نگرش توسعه ای و با ترسیم آینده ای روشن و درخشان در جهت  افزایش درآمد وایجاد هر چه بیشتر  زمینه اشتغال زندانیان  انجام می پذیرد .

مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز دراین جلسه با تقدیر از اقدامات و زحمات کلهر در دوران تصدی مدیریت بنیاد تعاون زندانیان استان گفت : زندانیان به عنوان گروهی هنجار شکن و به خطا رفته نیازمند حمایت های اصلاحی ، تربیتی و شغلی بوده و دراین راستا باید در جهت توسعه بخش اشتغال و ایجاد زیر ساخت و ظرفیت فیزیکی و تجهیزاتی لازم با هدف توانمند سازی شغلی آنها اقدامات بیشتری صورت پذیرد .

 فلاحتی مطلق در این راستا ضمن اشاره به نیاز برنامه محوری ، صداقت محوری و استفاده از نیروی انسانی جوان و توانمند موجود در بنیاد بر ضرورت تعامل هر چه بیشتر و گسترده و همچنین  شتاب در جهت ساخت سوله های اشتغال زندانیان زندان اراک و اردوگاه و همچنین توسعه فضای کارگاهی اندرزگاه نسوان تاکید و تحقق این امور را متضمن موفقیت و پیشرفت کار عنوان نمود.

در پایان این جلسه از خدمات سعیدکلهر در مدت تصدی مدیریت نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان تقدیر و علی بابایی به عنوان  مدیر جدید این بنیاد معرفی شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*