جلسه شورای قضایی استان مرکزی به میزبانی اداره کل زندانها برگزار شد

جلسه شورای قضایی استان مرکزی به میزبانی اداره کل زندانها برگزار شد
جلسه شورای قضایی استان مرکزی به میزبانی اداره کل زندانهای این استان و اعضای شورای قضایی در محل سالن تازه تأسیس ساختمان قرارگاه مرکزی اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی این استان برگزر شد .


در این جلسه ابتدا رئیس کل دادگستری استان مرکزی با اشاره به اقدامات گسترده ، اثر بخش و مهم انجام شده در اداره کل زندانهای استان طی دو سال گذشته دلیل این رخدادهای ارزشمند و ماندگار را مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی مدیر کل و مجموعه زندانها عنوان نمود .
رئیس شورای قضایی استان مرکزی با تقدیر از کلیه این اقدامات انجام شده ضمن اشاره به نقش مهم زیر ساختهای ایجاد شده زندانهای استان در ارتقاء و بهبود کیفیت نگهداری زندانیان و اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی آنها ، تعامل بیشتر حوزه های قضایی استان با زندانها در جهت رسیدگی به وضعیت زندانیان و رفع مشکلات احتمالی آنها مورد تاکید قرار داد .
مدیرکل زندانهای استان مرکزی نیز در این جلسه ضمن اشاره به شرح وظایف و مأموریتهای سازمان زندانها در جهت تامین امینت اجتماعی و همچنین اقدامات اصلاحی و تربیتی در حال اجرا با هدف بازگشت سلامت زندانیان به جامعه با ارائه گزارش وضعیت حوزه های در حال خدمت این اداره کل را تشریح نمود .
در ادامه گزارش تصویری اقدامات اداره کل زندانها طی دو سال گذشته برای حاضرین در جلسه به نمایش گذاشته شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*