جلسه معارفه مسئول بازرسی زندانهای استان مرکزی برگزار شد

جلسه معارفه مسئول بازرسی زندانهای استان مرکزی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه معارفه مسئول اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد زندانهای استان مرکزی با حضور مدیر کل، روسای زندانها و مسئولین ستادی زندانهای استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .


در این جلسه مدیر کل زندانهای استان مرکزی با تبریک با تبریک سالروز ولادت رسول خاتم حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) و هفته وحدت نیز به تشریح وظایف و اهداف حوزه های نظارتی زندانها در جهت پیشگیری از اتفاقات و آسیبها ،حفظ سلامت سرمایه انسانی و همچنین ارتقاء و توسعه پایدار امنیت در زندانها پرداخت .
فلاحتی مطلق با تقدیر از زحمات سید عباس میر حسینی رئیس اسبق اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل زندانهای استان مرکزی به سرپرست جدید این اداره در خصوص ایجاد وحدت و همدلی در مجموعه زندانها ، ایجاد فضای خالی از تنش و ناآرامی و حفظ شأن و منزلت انسانی کارکنان زندانها که در جایگاهی سخت و پر آسیب چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی فعالیت می کنند توصیه و بر ضرورت تلاش در جهت حفظ و صیانت از جایگاه و شأن و منزلت این جامعه تلاشگر تصریح نمود .
در پایان این جلسه از خدمات سید عباس میرحسینی رئیس سابق اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل زندانهای استان مرکزی تقدیر و سید محمد میر کاظمی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*