جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک

به گزارش روابط عمومی زندان های استان مرکزی جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان اراک با حضور دادستان مرکز استان و مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان اراک مدیرکل زندانها و دیگر اعضا در محل دفتر دادستان مرکزی استان برگزار شد .


در ادامه این جلسه دادستان مرکزی استان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان اراک ضمن اشاره به فعالیتهای انجمن در دستگیری از خانواده زندانیان نیازمند بر ضرورت توسعه هر چه بیشتر اقدامات انجمن، افزایش میزان درآمد و ظرفیتهای ایجاد اشتغال و کسب درآمد در راستای حمایت از خانواده زندانیان آسیب پذیر و فرزندان آنان در بحث آموزش ، تحصیل، رفاه و… با توجه به نزدیکی سال جدید تحصیلی تاکید نمود.
دکتر قاسمی توجه به فرزندان این خانواده ها خصوصاً در حوزه جلوگیری از ترک تحصیل و کمک به رفع مشکلات پیش روی در جهت ادامه تحصیل آنها را عاملی مهم در پیشگیری از تکرار چرخه جرم عنوان نمود .
مدیرکل زندانهای استان مرکزی نیز در این جلسه ضمن تقدیرا ز اقدامات انجمن ها و دستگاه های حماتی مرتبط در کمک به خانواده زندانیان و تشریح بخشی از مشکلات موجوددر رفع بخشی از مشکلات معیشتی و اقتصادی آنها بر توسعه برنامه های انجمن ها و کیفی شدن امور با مساعدت مسئولین و خیرین استان و شهرستان اشاره نموده.
در پایان مقرر شد در خصوص حمایت مالی از فرزندان خانواده های نیازمند زندانیان در آستانه سال جدید تحصیلی برنامه ریزی و اقدام لازم به عمل آید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*