جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک برگزار شد

جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک با حضور اعضای هیئت مدیره و تعدادی از خیرین به میزیانی اردوگاه کاردرمانی استان برگزار شد.


در این جلسه ابتدا دادستان مرکز استان در خصوص وظایف محوله به انجمن حمایت از زندانیان و نحوه ادامه فعالیت انجمن حمایت شهرستان اراک و همچنین چالشهای موجود و ضرورتهای توسعه درآمد و اشتغال خانواده زندانیان به بیان نکاتی پرداخت.
دادستان مرکز استان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان اراک با اشاره به نقش مهم و ماندگار خیرین در نزدیک تر شدن انجمن حمایت به اهداف عالی کمک به معیشت و کاهش آسیب خانواده های نیازمند زندانیان خواستار توسعه فعالیتهای درآمد زا و کم هزینه جهت افزایش درآمد های انجمن شد.
دکتر قاسمی یاد آور شد تحقق اهداف انسانی انجمن نیازمند اجرای ایده های نو در توسعه اشتغال خانواده زندانیان ، عزم خیرین و صاحبان کسب و کار و همه افرادی است که توان و امکان این امر را دارند.
در ادامه مدیر کل زندانهای استان مرکزی با تشریح برخی مشکلات خانواده مددجویان در رفع هزینه های زندگی گفت : با توجه به اینکه افرادی که زندانی میشوند خانواده آنها که نیز بخشی از جامعه انسانی محسوب میشود درگیر مشکلات متعدد گردیده و انجمن باید در جهت ارتقاء سطح معیشت و بهداشت روانی آنها اقدامات گسترده تری انجام شود و با تعامل و همفکری بیشتر زمینه ایجاد اشتغال و در نتیجه افزایش درآمد زایی افراد پس از آزادی از زندان به منظور کاهش آمار ارتکاب مجدد جرم را فراهم نماید .
در ادامه این جلسه با طرح ایده های توسعه کیفی طرح های اشتغال توسط تعدادی از خیرین و صاحبان کسب و کار شهرستان در خصوص ونحوه اجریا طرح های مطرح شده بحث و تبادل نظر به عمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*