جلسه کمیته نظام سلامت اداری  اداره کل زندانهای استان مرکزی برگزار شد 

جلسه کمیته نظام سلامت اداری  اداره کل زندانهای استان مرکزی برگزار شد
جلسه کارگروه سلامت نظام اداری وحمایت از حقوق شهر وندی و کرامت انسانی زندانهای  استان مرکزی با حضور  مدیر کل زندانهای استان ، دبیر جلسه و  اعضای  این کمیته برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی  در این جلسه ابتدا  میرحسینی رئیس اداره بازرسی اداره کل  و دبیر کارگروه ضمن قرائت دستورالعمل ابلاغی ریاست جمهوری  در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و همچنین مصوبات جلسه گذشته به تشریح روند پیگیری اقدامات انجام شده پرداخت .
در ادامه مدیر کل  زندانهای  استان  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تسلیت لیالی قدر  و تقدیر از خدمات متعدد و متنوع در حال ارائه  زندانها به تشریح  بخشی از  قوانین و آئین نامه های ابلاغی  در حوزه رعایت حقوق شهروندی و توجه به کرامت انسانی زندانیان  پرداخته و  بر ضرورت توجه به رعایت کلیه حقوق زندانیان  و خانواده آنها به عنوان جمعیت هدفی در معرض آسیب های اجتماعی اعم از حقوق  اجتماعی ،  انسانی  و …  پرداخت .
فلاحتی مطلق در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه خدمت به مردم گفت :از  موارد مهم و اصولی در این مقوله توجه به اجرای  درست و دقیق قوانین و مقررات اجرایی نظام سلامت اداری ، نحوه ارائه خدمات به عموم مراجعین،استاندارد سازی هر چه بیشتر فرایندخدمات با حذف ناآگاهیهای احتمالی ،تعیین بازده زمانی مشخص و با رویکرد نهایی رضایتمندی ارباب رجوع  میباشد .
فلاحتی مطلق همچنین با اشاره به سختی کار در زندانها و مشقت های موجود در این شغل آسیب زا و پر استرس بر ضرورت فعال شدن کارگروه فرعی نظام سلامت اداری در ادرات تابعه تامید نمود و  افزود : با همه سختیهای موجود مجموعه اداره کل زندانهای استان با تمام توان از هیچ کوششی در جهت خدمات دهی به قشر مخاطب این مجموعه فروگذار نکرده و بصورت شبانه روزی به ارائه خدمت میپردازند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*