حذف بایگانی فیزیکی از چرخه اداری اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی

حذف بایگانی فیزیکی از چرخه اداری اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی رئیساین اردوگاه  در گفتگو با این واحد از حذف بایگانی راکد از چرخه اداری این اردوگاه خبر داد.

بر اساس این گزارش محمد حسن نصیری ضمن تبریک ایام سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اعلام این موضوع گفت : با توجه به ابلاغ دستورالعمل حذف کاغذ از چرخه اجرایی از سال ۱۳۹۳ کار اسکن و ثبت پرونده های بایگانی راکد این زندان در دستور کار قرار گرفت .
به گفته رئیس اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی این طرح در بازده زمانی ۳ ساله و با اکسن و ثبت ۴۰ هزارو ۳۰۰ پرونده راکد و جاری شامل ۸۲۸۱۲۷ برگ اسناد و اطلاعات زندانیان از بدو راه اندازی این زندان تاکنون به انجام رسیده و کلیه پرونده های موجود جهت امحاء تحویل مراجع مربوطه خواهد شد .
محمد حسن نصیری بخشی از مزیتهای اجزای این طرح این کار ارزشمند را کاهش هزینه های جاری و صرفه جویی بسیار بالا در مواردی همچون کاهش بکار گیری نیرو ی انسانی ، آزاد شدن فضای اشغال شده ، ارتقاء امینت و کاهش خطرات و حوادش ناشی از آتش سوزی ویا دیگر حوادث احتمالی ، کاهش مصرف کاغذ، و دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مورد نیاز در هر زمان  عنوان نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*