حضور امام جمعه موقت و رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی در زندان اراک

حضور امام جمعه موقت و رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی در زندان اراک

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان استان مرکزی آیت ا… سپاسی آشتیانی امام جمعه موقت شهرستان اراک و رئیس حوزه های علمیه استان با حضو ر در زندان مرکزی اراک در جمع مددجویان بند سلامت این زندان به ایراد سخن پرداخت .


رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی ابتدا ضمن بازدید از برنامه های فرهنگی تربیتی و آموزشی زندانیان و تقدیر از اقدامات مهم و شاخص انجام شده در راستای ایجاد کارگاه های اشتغال زندانیان و همچنین کلاسهای آموزشی فرهنگی تربیتی و حرفه آموزی، مدرسه بزرگسالان زندان و …. ادامه این روند ارزشمند را گامی مهم در تربیت نفس های به خطا رفته زندانیان عنوان نمود .
آیت ا… سپاسی آشتیانی در ادامه با حضور در جمع مددجویان بند سلامت این زندان ابراز امیدوراری کرد با بهره گیری آنها از وضع مطلوب و روند موجود زمینه بازگشت خود را به زندگی سلامت اجتماعی فراهم نمایند.
امام جمعه موقت شهرستان اراک با بیان این مطلب که توجه به حقوق انسانی مددجویان از ویژگی های و شاخصه های بارز زندانبانی اسلامی است گفت : مددجویان در مدت زمانی که در زندان تحمل کیفر مینمایند به حال خود رها نشده و همواره از سوی مسئولین خدوم و دلسوز زندان، اوقات فراغت آنان با استفاده از برنامه و فعالیت های مختلف اصلاحی و تربیتی به بهترین شیوه ممکن مدیریت می شود تا کمترین آسیب روحی و فکری متوجه آنان نشود و مددجویان باید قدر این فرصت را دانسته و از ظرفیت های ایجاد شده نهایت بهره را ببرند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*