حضور رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی درکانون اصلاح و تربیت

حضور رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی درکانون اصلاح و تربیت

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت اراک آیت ا… سپاسی آشتیانی رئیس حوزه های علمیه استان با حضور در زندان مرکزی اراک در جمع مددجویان این کانون به ایراد سخن پرداخت .


رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی ابتدا ضمن بازدید از برنامه های فرهنگی تربیتی و آموزشی زندانیان و تقدیر از اقدامات مهم و شاخص انجام شده در راستای ایجاد کارگاه های اشتغال زندانیان و همچنین کلاسهای آموزشی فرهنگی تربیتی و حرفه آموزی و …. ادامه این روند ارزشمند را گامی مهم در تربیت نفس های به خطا رفته زندانیان عنوان نمود .
آیت ا… سپاسی آشتیانی در ادامه با حضور در جمع مددجویان ابراز امیدوراری کرد با بهره گیری آنها از وضع مطلوب موجود روند موجود زمینه بازگشت خود را به زندگی سلامت اجتماعی فراهم نمایند.
وی با بیان این مطلب که توجه به حقوق انسانی مددجویان از ویژگی های و شاخصه های بارز زندانبانی اسلامی است گفت : مددجویان در مدت زمانی که در زندان تحمل کیفر می نمایند با توجه به ظرفیتهای ایجاد شده توسط مسئولین خدوم و دلسوز زندانها از فرصت موجود در زندان جهت بازگشت به شناخت جایگاه ارزشمند انسانی خود بهره گرفته و در جهت بازگشت به زندگی سلامت اجتماعی تلاش نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*