حضور رئیس کل دادگستری استان مركز ي در زندان شهرستان ساوه  

 حضور رئیس کل دادگستری استان مركز ي در زندان شهرستان ساوه
به گزارش روابط عمومی زندان  شهرستان ساوه رئیس کل دادگستری استان مرکزی  به همراه قائم مقام  محترم  دادگستری و دادستان محترم  شهرستان ساوه  و  مدیر کل زندانهای استان در زندان این شهرستان حضور یافته و از  کلیه بخشهای زندان بازدید نمودند.

عبدالهی در اين بازديد ضمن حضور در جمع زندانیان و  اطلاع از وضعیت موجود و رسیدگی به مشکلات آنها در جریان  روند اجرایی برنامه های  اصلاحی و تربیتی  این زندان  قرار گرفت.
 وی همچنین  طی نشست پس از بازدید این زندان ضمن اشاره به نکات نیازمند توجه  در حوزه های مختلف قضایی و فرهنگی و تربیتی ،  اجرای تفاهم نامه قرآنی فی مابین دادگستری و زندانها ،  رسیدگی مداوم و بررسی وضعیت زندانیان بلاتکلیف و تحت قرار ، توسعه فعالیتهای فرهنگی با رویکرد اثر گذاری بر روحیات زندانیان با هدف بازگشت سلامت آنها به جامعه و دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری و ساماندهی زندانها را مودر توجه و تاکید قرار داد .
در ادامه مدیر کل زندانهای استان ضمن تقدیر از حسن توجه و حضور مستمر و مداوم رئیس کل دادگستری استان در زندانها  و توجه  و دقت نظر وی به مشکلات موجود ،   انجام هر چه بهتر  موارد مطرح شده در زندانهای استان  را مورد تاکید قرار داد  .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*