حضور سرپرست زندانهای استان مرکزی در برنامه زنده بامداد آفتاب

همزمان با اجرای برنامه های رسانه ای و اطلاع رسانی هفته قوه قضائیه سرپرست زندانهای استان مرکزی با حضور در برنامه زنده ویژه صبح شبکه استان مرکزی با عنوان بامداد آفتاب به تشریح اهداف و سیاستهای دستگاه قضایی در زندانها پرداخت .

حجت الاسلام اکبری با حضور در این برنامه زنده شبکه آفتاب ضمن تشریح سیاستهای ابلاغی رئیس دستگاه قضا در حوزه اصلاح و تربیت زندانیان هدف اصلی برنامه های اجرایی زندانها را اصلاح و تربیت هنجار شکنان و بازگشت آنها به مسیر صحیح زندگی اجتماعی عنوان نمود .
سرپرست زندانهای استان مرکزی همچنین ضمن اعلام برنامه های اجرایی اداره کل زندانها در هفته قوه قضائیه گفت: عزم رئیس کل دادگستری و مسئولین ارشد قضایی استان بر کاهش آمار زندانیان و رفع بخشی از مشکلات خانواده آنها در راستای سیاستهای ابلاغی قوه قضائیه مبنی بر زندان زدایی ،کاهش جمعیت کیفری و استفاده از مجازاتهای جایگزین حبس می باشد .
سرپرست زندانهای استان در این راستا افزود : با توجه به وجود تعامل اثر بخش و ارزشمند موجود با مجموعه قضایی استان اداره کل زندانها نیز همگام با اهداف و برنامه های پیش رو در جهت تحقق برنامه های ابلاغی سازمان زندانها جهت اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی و سیاستهای دستگاه قضایی کشور اقدام خواهد نمود .
حجت الاسلام اکبری یکی از برنامه های ویژه این هفته در زندانها را حضور رئیس کل دادگستری ، دادستانها و قضات سطح استان در زندانها عنوان نمود و افزود : با هماهنگی به عمل آمده و همکار مجموعه قضایی استان و مجموعه ستاد دیه کشور و نمایندگی آن در استان مرکزی از محل کمک های خیرین نیک اندیش استان تعداد ۱۲ زندانی جرایم غیر عمد در هفته قوه قضائیه از زندان آزاد خواهند شد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*