حضور فرمانده سپاه روح ا… استان مرکزی  در زندان شهرستان محلات 

حضور فرمانده سپاه روح ا… استان مرکزی در زندان شهرستان محلات

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی فرمانده سپاه روح ا… این استان با حضور در شهرستان محلات به همراهی مدیر کل زندانها از زندان جدید این شهرستان بازدید نمود .


در این بازدید مدیرکل زندانهای استان مرکزی به تشریح مشکلات گذشته و وضعیت نابسامان زندانیان حوزه قضایی شهرستان محلات و مشکلات متعدد نگهداری این افراد در زندان قدیم با توجه به محددیتهای اعتباری و بودجه ای، فضاهای فیزیکی، زیر ساختهای تجهیزاتی و امکاناتی و … پرداخت.
فلاحتی مطلق همچنین با اشاره به اقدام ضرب العجل احداث زندان جدید این شهرستان در جهت رفع مشکلات و چالشهای موجود در کمترین زمان ممکن روند مراحل اجرایی پروژه زندان جدید شهرستان محلات را تشریح نمود .
فرمانده تیپ روح ا… سپاه استان مرکزی دراین بازدید ضمن اشاره به شرایط نامطلوب گذشته و مشکلات متعدد زندانیان شهرستان محلات ضمن تقدیر از اقدامات جهادی انجام شده با روندی رو به پیشرفت و قابل توجه ، صرفه جویی اعتبارات و منابع هزینه شده در این طرحها و شتاب قابل توجه پروژه های اجرا شده ، نظم و انظباط و آرامش حاکم بر بخشهای مختلف موفقیت های حاصله طی دوسال گذشته را نتیجه تلاش ها و خدمات ارزنده مجموعه تلاشگر مدیریت و کارکنان زندانهای استان دانسته و از کلیه اقدامات انجام شده تقدیر و تشکر نمود.
سردار کریمی در ادامه ضمن حضور در جمع مددجویان به آنها توصیه نمود با استفاده از فرصت های موجود و ظرفیتها و امکانات ایجاد شده با به کار گرفتن همت و اراده خود در راستای کسب موفقیت های فکری و معنوی برداشته و بازگشت به مسیر زندگی سلامت اجتماعی تلاش نمایند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*