حضور مدیران توسعه منابع انسانی و دفتر برنامه ریزی سازمان زندانهای کشور در استان مرکزی

به منظور بررسی مشکلات قضائی زندانیان زندانهای استان مرکزی «ضیائی فرد» مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی ، «زارع زاده» مدیرکل دفتر برنامه ریزی ،نوسازی و تحول اداری سازمان زندانهای کشور در زندانهای استان مرکزی حضور یافتند.


در این بازدیدها که با همراهی مدیرکل زندانهای استان انجام شد این مسئولین سازمان زندانها ضمن بازدید از پروژه های عمرانی و اقدامات اجرایی حوزه های مختلف زندانهای استان با حضور در بند زندانیان جرایم مالی با کلیه محکومین این بندها گفتگو و پیگیری مشکلات آنها شدند .

مدیر کل زندانهای استان مرکزی در این خصوص گفت : با توجه به اینکه رسیدگی به مشکلات محکومین مالی و زندانیان بلاتکلیف از دغدغه های اصلی رئیس دستگاه قضایی کشور و همچنین رئیس سازمان زندانها می باشد پیگیری وضعیت آنها از طریق نمایندگی ستاد دیه و کمیته های بررسی وضعیت زندانیان تحت قرار در دادگستری کل استان بصورت مداوم در جریان است .

این مسئولین ارشد سازمان زندانها در جریان این بازدید ها با اشاره به اقدامات گسترده و اثر بخش انجام شده در زندانهای استان مرکزی طی سالهای اخیر و توسعه قابل توجه فضای نگهداری و ارائه خدمات به زندانیان از تلاش و اقدامات ارزنده مدیرکل ومجموعه زندانهای استان تقدیر وتشکر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*