حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در زندان شهرستان  خمین 

حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در زندان شهرستان  خمین 

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با همراهی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خمین با حضور در زندان این  شهرستان و بازدید از کتابخانه زندان در نشست کتابخوان زندانیان شرکت نمود . 

 بر اساس این گزارش در این نشست  رئیس زندان و رئیس کتابخانه های شهرستان خمین در خصوص توسعه همکاری های مشترک ، کمک به توسعه و تجهیز  کتابخانه زندان و  برگزاری نشست های کتابخوان بحث و تبادل نظر  نمودند ..

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان خمین در ادامه این نشست  با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی  این شهرستان  برنامه نشست تخصصی کتابخوان  در زندان خمین  به مرحله اجرا گذاشته شد.

 این برنامه فرهنگی آموزشی که با استقبال خوب مددجویان  علاقمند به کتاب و کتابخوانی  همراه بود با حضور کارشناس حوزه کتاب این نهاد در  زندان انجام شد .

رستگاری گهر  مدیر کل کتابخانه های عموی استان مرکزی در این  برنامه نشست کتابخوان با  تمجید از برنامه های فرهنگی تربیتی پیش بینی شده برای زندانیان و نشست کتابخوان که  با هدف توسعه و  ترویج فرهنگ مطالعه در بین آنها برگزار  میگردد از  مددجویان شرکت کننده در ارائه مطلب و معرفی کتاب با اهدای لوح و هدایایی تقدیر  نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*