حضور مدیر کل بهداشت و درمان سازمان زندانهای کشور در استان مرکزی

حضور مدیر کل بهداشت و درمان سازمان زندانهای کشور در استان مرکزی
مدیر کل بهداشت و درمان سازمان زندان های کشور با همراهی مدیر کل زندانهای استان مرکزی با حضور در زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی با توضیحات دکتر دهقانی مسئول بهداشت و درمان این اداره کل از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات و فعالیت های حوزه بهداشتی و درمانی این زندانها قرار گرفت .


دکتر تشکریان در این بازدید با تقدیر از وضعیت مطلوب و برنامه های خوب حوزه بهداشت و درمان در زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی توجه به سلامت جسمی و روحی زندانیان را گامی حیاتی در امر اجرای برنامه های اصلاحی وتربیتی آنان عنوان نمود .
وی با اشاره به کمبودها و کاستی های متعدد در حوزه بهداشت و درمان زندانها در بخش های تأمین تجهیزات پزشکی ، پزشک و پرستار و … خواستار تعامل هر چه بیشتر با دانشگاه علوم پزشکی و توجه و مساعدت این مراکز با زندانها جهت مرتفع نمودن کمبودها و مشکلات موجود زندانیان به عنوان بخشی از جامعه انسانی شد .
دکتر تشکریان همچنین با اشاره به برنامه های خوب و اثر بخش صورت گرفته در حوزه درمان نگهدارنده با متادون جهت زندانیان معتاد و تاکید بر ضرورت درمان هماهنگ دارویی همزامان با درمان های غیر دارویی و روان درمانی از اقدامات خوب انجام شده تقدیر نمود .
مدیر کل زندان های استان مرکزی نیز ضمن تقدیرا از حضور دکتر تشکریان در استان مرکزی بر تلاش زندان های استان در حوزه بهداشت و درمان بر توسعه و بهبود سلامت ، بهداشت محیطی و فردی ، پیشگیری از بیماری ها ی مزمن و … زندانیان تصریح نمود .
فلاحتی مطلق با تشریح همکاری گسترده حوزه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان با زندانها و تقدیر از مسئولین مربوطه در این حوزه ها در استان مرکزی افزود : با توجه به افزایش جمعیت کیفری زندانها و ضرورت ارتقاء وضع موجود نیازمند مساعدت بیشتر دستگاه های مرتبط با حوزه های سلامت و بهداشت و درمان میباشیم .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*